ursus

Ursus – coraz bardziej popularna dzielnica Warszawy

Warszawa jest w ciągłym, jakże dynamicznym rozwoju. Nie tylko w centrum stolicy widać modernizację miasta. Warto zauważyć, że dzisiaj to właśnie w te nie co już zapomniane i odległe dzielnice inwestuje się najwięcej.

Przykładem może być Ursus, stara dzielnica Warszawy, która niegdyś kojarzona była jedynie z zakładami produkcyjnymi i fabrykami dzisiaj tętni życiem. Powstały na niej liczne osiedla o podwyższonym standardzie, dzięki czemu mieszkańcom dzielnicy żyje się iście komfortowo. Rozwinęła się tu również infrastruktura – dojazd do centrum Warszawy zapewniają wyremontowane ulice oraz kolej miejska, która właśnie w Ursusie ma jedną ze stacji. Na terenie dzielnicy powstały również liczne sklepy, pasaże handlowe i centra, supermarkety, placówki medyczne i kulturalne. Nie brakuje tu również placówek oświatowych i opiekuńczo edukacyjnych, jak przedszkola prywatne czy publiczne i warto przy tym dodać, że przedszkole Ursus jest tutaj na najwyższym poziomie.

Według firm deweloperskich to właśnie Ursus cieszy się dzisiaj jedną z największych popularności biorąc pod uwagę zakup mieszkań. Wszystko dlatego właśnie, że dzielnica cieszy się dobrą jakością życia a przy tym atrakcyjnymi cenami. Warto zaznaczyć, że ceny są tutaj niższe ze względu na nie co odległy dojazd do centrum Warszawy jednak mieszkańcom dzielnicy zupełnie to nie przeszkadza. Cieszą się spokojem dnia codziennego i ciszą, z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

 

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *