zabawa na weselu

Zabawa na weselu

 

Któż z nas nie lubi wesel? Zawsze chętnie wybieramy się na tego rodzaju uroczystość, by wraz z nowożeńcami bawić się i radować z ich wspólnego szczęścia.

Jak jednak powinno wyglądać wesele, by wszyscy dobrze się na nim czuli a parkiet nie świecił pustkami? Oto kilka wskazówek.

Wydarzenie, jakim jest wesele rządzi się swoimi prawami – tutaj ważne jest przede wszystkim jedzenie, muzyka i odpowiedni parkiet. Goście zwracają też uwagę na tzw wodzireja, który kieruje imprezą i zachęca gości do zabawy. Wszystko to oczywiście w towarzystwie dobrych, mocniejszych trunków i doskonałej kapeli, która sprawia, że goście z parkietu nie schodzą.

Zespół na wesele powinien przede wszystkim posiadać w swoim repertuarze utwory znane wszystkim i lubiane. Z reguły są to skoczne, rytmiczne i łatwe do zapamiętania piosenki. Nie brakuje tu polskich hitów chociaż wykonawcy powinni umieć zagrać szereg piosenek na specjalne życzenie gości czy młodych. Dobrze jest również jeśli utwory będą dopasowane do większości bowiem wątpliwym jest czy wiekowa ciocia będzie ruszać się w rytm hip hopu lub daleki wujek będzie szalał przy mocnych rockowych brzmieniach.

Wybierając odpowiednią orkiestrę weselną warto najpierw zobaczyć jej portfolio, takie możemy znaleźć między innymi na wielu stronach internetowych – dzięki temu możemy sprawdzić jak dzięki nim wyglądała zabawa na weselu, w którym już uczestniczyli.

Pamiętajmy, że chociaż wesele jest wydarzeniem ważnym dla nowożeńców to nie można zapominać o gościach, których zaprasza się do wspólnego świętowania.

 

 

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *