salon fryjerski ursynów

Warkocze bokserskie – hit tegorocznego lata

Fryzury z warkoczami w rolach głównych cieszą się ogromną popularnością od wielu sezonów. To jednak podczas tegorocznego lata z łatwością udaje się zauważyć trend, zgodnie z którym styliści fryzur proponują swoim klientkom urocze warkocze bokserskie.

Same warkocze bokserskie nie są innowacją, bo przecież od dawna znane jest takie uczesanie. Dzisiaj jednak taka stylizacja włosów nabrała zupełnie innego wymiaru. Nie są to tylko nudne warkocze plecione od czubka głowy, umieszczone w ilości dwóch sztuk symetrycznie przy samym uchu. Aby nabrały wyrazistego wyglądu, wplata się do nich sztuczne kępki, dzięki czemu te stają się o wiele grubsze i dłuższe.

Co więcej, jeśli któraś z pań rzeczywiście chce zaszaleć podczas tegorocznych wakacji, zaleca się, by przedłużyła warkocze bokserskie kolorowymi pasmami, niczym jednorożec. To tzw. tęczowe pasma, na których pastelowe kolory przechodzą od różowego do fioletu.

Jeśli i Ty chcesz cieszyć się niebanalną fryzurą w czasie wypoczynku, zgłoś się do stylistki fryzur, która na hasło „warkocze bokserskie” nie zrobi wielkich oczu, ale dokładnie będzie wiedziała, o jaką fryzurę chodzi. Zresztą każdy salon fryzjerski powinien dzisiaj zatrudniać specjalistów, którzy są na bieżąco ze światowymi trendami. Wystarczy, że wpiszesz frazę typu „salon fryzjerski ursynów”, by przekonać się, czy warkocze bokserskie na pewno możesz wykonać u fryzjera na swojej dzielnicy.

Pamiętajmy też, by zwracać uwagę na dobrane sztuczne pasma włosów. Te najlepszej jakości można spokojnie myć, dzięki czemu taka fryzura przetrwa nawet kilka tygodni. Jest idealna na lato, okazała, modna, a przede wszystkim niezwykle wygodna.

 

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *