serum do rzęs

Tylko one chronią Twoje oczy – zadbaj o rzęsy, nie tylko przed wielkim wyjściem!

Znasz ten temat – czas przygotować się na wielkie wyjście, myjesz i kondycjonujesz włosy, twarz i ciało są złuszczane, pojawia się suszarka do włosów, włącza się muzyka i zaczynasz nakładać makijaż i stylizować włosy do perfekcji! Twoja natural beauty tego dnia zostanie podkreślona do maksimum. Czy na pewno?

  • Wielkie wyjście i zwykła codzienność – nigdy nie zapominaj o rzęsach!

Zalotka do rzęs poszła w ruch, potem wybierasz najlepszy tusz do rzęs i ruszasz w miasto ze swoim dopieszczonym wyglądem, jesteś gotowa do przetańczenia całej nocy, czując się pewnie i wyglądając świetnie. Wracasz po wspaniałej nocy, jest jedno ale.

Zawsze mówiono, że nigdy nie należy spać w makijażu, bo jest to szkodliwe dla skóry. Jeszcze ważniejsze jest, aby nie spać w tuszu do rzęs, ponieważ skutki mogą być tylko negatywne. Rzęsy są jedyną rzeczą, która chroni Twoje oczy, więc czy nie nadszedł czas, abyś coś z tym zrobić i zadbać o odżywianie rzęs.

Utrzymanie rzęs w doskonałej kondycji zostanie nagrodzone. Wystarczy spróbować, włączyć pielęgnację rzęs do swojej rutyny pielęgnacyjnej, a wkrótce już nigdy nie będziesz musiała się martwić o ich kondycję.

Przeczytaj również: https://bieszczadzkiefotosafari.pl/prawidlowe-stosowanie-zalotki-czy-wiesz-jak-osiagnac-perfekcyjny-wyglad-rzes-bez-ich-uszkodzenia/

  • Dlaczego pielęgnacja rzęs ma takie znaczenie?

Rzęsy mają podobną budowę do włosów na ciele i głowie, ponieważ składają się głównie z białek i przechodzą cykl wzrostu, podczas którego co miesiąc powstają nowe włosy, z tą różnicą, że cykl wzrostu jest krótszy, co oznacza, że Twoje rzęsy nigdy nie urosną tak szybko, jak to możliwe np. długie jak włosy na głowie. Chociaż wszyscy pragniemy dłuższych rzęs, jest to zdecydowanie dobra rzecz, w przeciwnym razie rzęsy mogą wymknąć się spod kontroli!

Ponieważ cykl wzrostu rzęs jest stosunkowo krótki, oznacza to, że wypadają, a odrost włosków trwa dłużej, niż byśmy sobie tego życzyli. Zatem kondycjonowanie rzęs, w którym najważniejszą rolę zdaje się mieć odżywka do rzęs – jest niezawodnym sposobem na utrzymanie ich mocnych i stabilnych w mieszku włosowym, aby zapobiec ich nadmiernej utracie. Pamiętaj o tym, a zawsze będziesz wyglądać jak na wielkie wyjście!

Zapraszamy do odwiedzenia Revitalash.pl

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *