Stojak na gazety

Jak prezentować materiały informacyjne i prasę lokalną?

Udając się do urzędu mamy mało czasu na załatwienie konkretnej sprawy. Brak czasu sprawia że nie zawsze mamy czas na przegląd tablicy ogłoszeniowej z kluczowymi informacjami. Podobnie jest z prasą lokalną w której publikowane są istotne wydarzenia z naszej okolicy.

Brak zainteresowania materiałami informacyjnymi spowodowany jest również źle przygotowaną ekspozycją. Powoduje to sytuację w której interesant nie jest w stanie zauważyć treści jakie są prezentowane. Główną przyczyną jest sposób zaprezentowania ulotek i prasy. Ułożone na biurkach nie są zauważalne dla osób, które wchodzą do poszczególnych pomieszczeń. Lokalizacja oraz dostępność mają istotny wpływ na zainteresowanie przedstawianymi treściami. Szczególnie gdy znajdują się one w drugim końcu korytarza lub na innym piętrze.

Rozwiązaniem może być stojak na gazety, który pozwala uporządkować prasę. Estetyka ekspozycji zachęca do sięgnięcia po materiały informacyjne i prasę. Stojak z prasą znajdujący się przy wejściu gwarantuje skorzystanie z materiałów przez osoby wchodzące do budynku. Dostępność materiałów znacznie wpływa na pozytywną opinię odwiedzających. Ciekawa konstrukcja stojaków pozwala na swobodne przenoszenie ich w różne miejsca. Dlatego mogą być ustawione w różnych miejscach gdzie chcemy zaprezentować prasę i materiały informacyjne.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *