udane wesele

Pomysły na udane wesele

 

Dla wielu z nas wesele to jedna z najważniejszych chwil w życiu. Nie tylko dbamy o to, by uroczystość ta była doskonała dla nas samych, ale również o to, by nas goście wspominali je jeszcze długo z uśmiechem na twarzy.

Udane wesele to nie tylko dobry zespół czy jedzenie chociaż nie ma co ukrywać, że są to priorytety. Ważne, by zespół na wesele dobrany był zgodnie z gustami muzycznymi większości. Kwestie jedzenia spełnimy zgodnie z oczekiwaniami jeśli na stołach znajdą się tradycyjne przystawki i główne dania rodem z tradycyjnej kuchni polskiej.

Udane wesele to jednak coś więcej – tutaj liczy się cała oprawa od dekoracji, poprzez ułożenie stołów po wesołe oczepiny i pyszny tort.

Warto wiedzieć, że to szczegóły składają się na całość powodzenia, nie możemy więc odpuścić żadnego detalu. Goście będą na pewno mile zaskoczeni drobnym upominkiem, jaki znajdą przy swojej winietce. Dobre wrażenie zrobi również perfekcyjna obsługa kelnerska, która poda ciepły obiad, naleje trunku do kieliszka czy sprzątnie dyskretnie brudny talerzyk.

Dobrze jest też zadbać o dodatkowe atrakcje – karaoke, pokaz sztucznych ogni, puszczanie lampionów czy pokaz umiejętnych sztuczek magika to tylko niektóre z pomysłów.

By sami nowożeńcy mieli świetną pamiątkę z tego wydarzenia warto założyć księgę gości i robić pamiątkowe zdjęcia, do których z miłą chęcią wrócimy za kilka lat, by przypomnieć sobie przednią zabawę na weselu.

 

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *