salon fryzjerski poznań

Keratynowe prostowanie włosów a nanoplastia włosów

Każdy dobry salon fryzjerski poza strzyżeniem i koloryzacją ma w swojej ofercie również wiele innych zabiegów do tych najpopularniejszych już od lat należą keratynowe prostowanie włosów, choć w ostatnich latach na popularności zyskuje również bardzo nowoczesny zabieg na włosy jakim jest nanoplastia włosów.

Marzeniem każdej kobiety są gładkie lśniące i jedwabiste włosy, niestety bardzo trudno jest nam osiągnąć taki efekt za pomocą domowych sposobów. Nasze Włosty narażone na ciągłe zbiegi koloryzacji czy rozjaśniania tracą niestety swój naturalny blask. Nie pomaga odpowiednia pielęgnacja, a Nawet suplementy, warto zatem raz na jakiś czas skorzystać z pomocy jaką może nam przynieść dobry fryzjer.

Keratyna a nanoplastia

Oba te zabiegi są w ostatnich latach bardzo popularne i wykonywane w zasadzie przez każdy salon fryzjerski. Dzięki obu tym zabiegom możemy uzyskać efekt prostych i gładkich włosów dodatkowa zadaniem tych zabiegów jest również odbudowa struktury włosa. Jednak nie wiedząc na czym polegają te zabiegi trudno nam podjąć decyzję o tym na który powinniśmy się zdecydować i który będzie najlepszy dla naszych włosów.

Keratynowe prostowanie włosów

Ten zabieg polega na przeniknięciu keratyny w głąb włosa umożliwiając uzupełnieni powstałych tam ubytków. W efekcie końcowym uzyskujemy odbudowane i zregenerowane kosmyki włosów, a wygładzenie ich to tylko efekt uboczny całego zabiegu. Zabieg ten kierowany jest przede wszystkim do pań którym zależy  na odżywieniu włosów i uzupełnieniu struktury włosa.

Nanoplastia włosów
Zabieg ten ma przede wszystkim na celu to aby doprowadzić do całkowitego wygładzenia i wyprostowania włosów. Efekty końcowe tego zabiegu są tak silne, że mogą skorzystać z niego również osoby o fryzurze typu afro. Stosowany podczas zabiegu preparat zmienia kształt włosa w efekcie czego efekty są tak spektakularne. Na ten zabieg decydują się przede wszystkim osoby którym najbardziej zależy na całkowitym wyprostowaniu włosów a ich odżywienie ma znaczenie drugorzędne.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *