prezent urodzinowy
|

Jaki prezent urodzinowy dla roczniaka?

Pierwsze urodziny to doskonała okazja, by obdarować dziecko wyjątkowymi podarunkami, które nie tylko sprawią, że dziecko otrzyma wyśmienitą zabawę, ale również świetnie się rozwinie i nabędzie nowe umiejętności.

Jeśli myślisz, że roczniakowi przyda się pluszowy miś bądź bobas to jesteś w błędzie. Oczywiście pobawi się nimi przez dłuższą chwilę, ale potem zabawki te będą się tylko kurzyć w kącie. Roczniak najbardziej ucieszy się z zabawek, które będą pobudzać jego wyobraźnię. Zabawki edukacyjne dla dzieci to strzał w dziesiątkę. W sklepie dla dzieci możesz dla swojej pociechy nabyć drewniane klocki, ruchome obrazki, teatrzyk, drewnianą gąsienicę na sznurku czy sortery. Świetnym pomysłem będą również kukiełki bądź pierwsze puzzle.

Ważne, by prezent urodzinowy dostarczał tak samo rozrywki jak i edukację bowiem dziecko, które ukończyło pierwszy rok życia nie posiada jeszcze daru samodzielnej zabawy czy wymyślania zabaw przy użyciu zwyczajnych maskotek. Zwróćmy również uwagę na fakt, by wręczane zabawki były dla dziecka bezpieczne – najlepiej sprawdzą się te drewniane, malowane naturalnymi barwnikami, bez małych dodatków, które dziecko mogłoby połknąć. Pamiętajmy, że najlepsze zabawki to te, którymi dziecko może bawić się wraz z rodzicami więc radośnie włączmy się do radosnej rozrywki i postawmy na wspólnie spędzony czas.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *