depilacja laserowa
|

Jak usunąć włosy z miejsc podatnych na podrażnienie?

Nie ma wątpliwości, że usuwanie zbędnego owłosienia jest dzisiaj standardem. Niestety, już w trakcie i po takich zabiegach pojawiać się może mnóstwo problemów. Chodzi przede wszystkim o stan delikatnej skóry, która jest podatna na podrażnienia. Używanie jednorazowej maszynki może wywołać kłopot z wrastającymi włoskami, a przez to ze stanami zapalnymi skóry. Stosowanie wosku wiąże się zaś z silnym bólem, a w niektórych partiach ciała taka metoda w ogóle nie jest wskazana. Dzisiaj przedstawiamy skuteczny sposób na to, by raz na zawsze pozbyć się włosów z najbardziej wrażliwych miejsc, czyli okolic intymnych oraz pach. Wszystkie niezbędne informacji o innowacyjnej metodzie trwałej depilacji laserem przeczytacie poniżej.

Depilacja laserowa: https://spireclinic.pl/oferta/vectus-depilacja-laserowa-ciala-twarzy/

Depilacja miejsc podatnych na podrażnienie przy zastosowaniu niewłaściwej metody przyczynia się do ogromnego dyskomfortu. Nie tylko sprawia ból, ale po usunięciu włosków pojawić się może silne zaczerwienienie, ból, pieczenie oraz świąd. Powszechnym problemem jest też wrastania włosków, co wiąże się z pogorszeniem stanu skóry. Aby eliminować te czynniki, z miejsc wrażliwych włosy powinny zostać usunięte trwale. I w tym celu coraz więcej kobiet decyduje się na zabiegi, takie jak depilacja laserowa.

Wiązki laserowego światła wnikają w głąb skóry i oddziałują na melaninę, czyli główny barwnik struktury włosa. To dlatego znika on bezpowrotnie. Już w trakcie pierwszego zabiegu znika przeważnie około 50% zbędnego owłosienia, a seria 4-6 zabiegów wystarcza, by pozbyć się go całkowicie. Skóra nie musi być cyklicznie podrażniana, nie tracimy też czasu na zabiegi, które przecież trzeba regularnie powtarzać. Depilacja bikini czy pach laserem to dzisiaj najlepszy sposób.

Co ważne, jak potwierdzają eksperci z kliniki Spire Clinic, laserowa depilacja bikini nie jest bolesna. Wszystko dlatego, że w tym celu wykorzystuje się laser ze specjalną nakładką chłodzącą, która działa jak naturalny znieczulacz. To samo urządzenie posiada też czujnik, który automatycznie rozpoznaje typ skóry i strukturę włosków, po czym ustawia parametry działania lasera, uwzględniając indywidualne potrzeby. Właśnie tak zapewniana jest optymalna skuteczność zabiegów oraz eliminowanie wszelkich powikłań. Nie ma mowy, by doszło do poparzenia skóry czy trwałych przebarwień. Jeden zabieg tych stref trwa maksymalnie kilka minut i przebiega w pełnym komforcie. Najważniejsze jest to, że wrażliwa, skłonna do podrażnień skóra nie musi być już poddawana żadnym inwazyjnym zabiegom usuwania zbędnego owłosienia.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *