autocasco

Dlaczego warto wykupić AC?

Popularne AC, czyli Autocasco jest ubezpieczeniem nieobowiązkowym, na które jednak decyduje się coraz więcej kierowców i właścicieli aut. To właśnie tego rodzaju polisa daje gwarancję uzyskania odpowiedniego odszkodowania przy jakiejkolwiek usterce auta czy różnego rodzaju sytuacjach, które zdarzają się niestety coraz częściej.

AC to pewność zabezpieczenia nie tylko finansowego, ale również zadbania o auto w wielu sytuacjach losowych. Przede wszystkim daje pewność właścicielowi samochodu na wypadek jego kradzieży czy sytuacjom, w których dochodzi do czynów wandalizmu. Właściciel otrzyma także odszkodowanie jeśli auto ulegnie uszkodzeniu z przyczyn warunków atmosferycznych czy klęsk żywiołowych, będzie należała mu się rekompensata za uszkodzenie lakieru podczas gradobicia, powodzi czy konarów drzew, jakie spadną na dach pojazdu w czasie porywistej burzy.

Co więcej, tego rodzaju ubezpieczenia są coraz bardziej doceniane za pakiet Assistance, dzięki któremu kierowca auta może liczyć na każdorazową pomoc, w przypadku usterki auta. Dzięki AC pomoc drogowa przyjedzie, kiedy zabraknie nam benzyny, fachowcy wstawią wybitą szybę a ślusarz otworzy i naprawi zacięty zamek.

To nie wszystko bowiem od następstw nieszczęśliwych wypadków polisa ta chroni nie tylko kierowcę ubezpieczonego samochodu, ale także jego pasażerów, jeśli tacy uczestniczyli w kolizji czy ciężkim wypadku.

Dzisiaj AC to nie tylko ubezpieczenie auta na wypadek jego kradzieży czy dewastacji. Pakiet ubezpieczeniowy tego rodzaju to szereg korzyści, z których w razie konieczności może zawsze skorzystać właściciel pojazdu.

 

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *